Početak nastave za 7. generaciju studenata na SPDS MPS

Varaždin, 7. prosinca 2012. godine - na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu počela je nastava za sedmu generaciju studenata upisanih na poslijediplomski specijalistički studij Menadžment poslovnih sustava

Voditelj studija je prof.dr.sc. Tihomir Hunjak koji je i održao prvo predavanje na predmetu Kvantitativne metode u menadžmentu. Studentima se uvodno obratio i prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, dekan Fakulteta koji im je poželio puno uspjeha u stjecanju novih specijalističkih znanja i vještina. Poslijediplomski specijalistički studij MPS namijenjen je svima koji žele steći nova znanja iz područja vođenja i upravljanja suvremenim poslovnim sustavima, svima koji žele razumjeti međusobne veze organizacije, poslovanja, menadžmenta i utjecaja suvremenih ICT, a stečena znanja primijeniti u rješavanju poslovnih problema. Nastavni program studija prilagođen je potrebama praćenja aktualnog razvoja suvremenih menadžerskih tehnika u upravljanju poduzećima. U izvođenju nastavnog programa sudjeluju ugledni hrvatski stručnjaci koji su svojim znanjem i iskustvom na raspolaganju studentima sve do izrade završnog specijalističkog rada.

Studij traje 3 semestra, a završetkom studija stječe se 90 ECTS bodova i akademski naziv sveučilišni/a specijalist/ica menadžmenta poslovnih sustava, odn. skraćenim nazivom univ.spec.oec menadžmenta poslovnih sustava.

Kontakt osoba:

Doc.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa, tajnica poslijediplomskog specijalističkog studija MPS (marina.klacmer@foi.hr)