Panel - rasprava - "Učenje i provjera znanja na daljinu - iskustva u hrvatskoj obrazovnoj vertikali"

Pozivamo sve zainteresirane da se uključe na panel-raspravu u organizaciji Akademskog vijeća Hrvatske akademske zajednice (HAZ) koja će se održati u petak, 26. ožujka 2021. godine, s početkom u 12.00 sati.

Panel-raspravu možete pratiti uživo putem FER-ovog YouTube-kanala: https://youtu.be/o6rYW-xHJyIPanelisti su predstavnici nastavnika osnovnih škola, srednjih škola, fakulteta, studenata, "korisnika" (= roditelja učenika i studenata) i osoba koje imaju praktična iskustva s alatima i tehnologijama za učenje i provjeravanje znanja na daljinu:

•     prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, dekanica Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu;
  •     izv. prof. dr. sc. Predrag Pale, profesor Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu;
  •     gosp. Nikola Dmitrović, prof., ravnatelj XV. gimnazije, Zagreb;
  •     gosp. Krešimir Supanc, prof., ravnatelj Osnovne škole Jure Kaštelana, Zagreb;
  •     mr. sc. Smiljan Pilipović, dipl. ing., direktor HashCode, Zagreb;
  •     gosp. Mihovil Mioković, predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu.

Moderator panel-rasprave je prof. dr. sc. Kristian Jambrošić s FER-a, član Akademskog vijeća HAZ-a. Očekivano trajanje panel-rasprave je do 120 minuta. Tijekom videoprijenosa u živo, putem YouTube-kanala, imat ćete mogućnosti postavljati pitanja kroz chat koji se nalazi u desnom dijelu ekrana.