Panel diskusija „Tri milijuna novih radnih mjesta – kako postati dio toga?“

Objavljeno: 19.08.2020

U Petrčanima pored Zadra će se, kako je najavljeno, 3. i 4. studenog 2020. godine održati DEEP konferencija. U okviru programa održat će se i panel diskusija na temu "Tri milijuna novih radnih mjesta – kako postati dio toga?“, kojoj će prisustvovati i dekanica FOI-ja izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep.

Može li Hrvatska uopće biti konkurentna u znanjima i iskustvima iz područja informacijske sigurnosti za potrebe industrije u kojoj se očekuje preko tri milijuna novootvorenih radnih mjesta u idućih nekoliko godina? Na DEEP-u će o tome u zanimljivoj panel diskusiji raspravljati dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, prodekan Tehničkog veleučilišta u Zagrebu mr. sc. Marinko Žagar, voditelj Laboratorija za informacijsku sigurnost i privatnost FER-a doc. dr. sc. Stjepan Groš i Marko Grbić iz tvrtke Diverto.

„Summer early bird“ cijena registracije za DEEP vrijedi do 1. rujna, a iznosi 1900 kuna. U cijenu ulaznice uključen je PDV, a ona omogućuje pristup svim dijelovima, uključujući prezentacije, party i ručak, kao i uz dodatnu besplatnu prijavu, radionice. Puna će cijena registracije za DEEP iznositi 2700 kuna.

Podsjetimo, DEEP se održava u hotelu Iadera u resortu Falkensteiner Punta Skala, u Petrčanima pored Zadra, od 3. do 4. studenog 2020.

Više informacija dostupno je ovdje.