Otvorenje Ready, steady, code! natjecanja na Fakultetu organizacije i informatike

Ove subote, 21. studenoga 2015. godine, na Fakultetu organizacije i informatike se odžava drugo po redu natjecanje: "Ready, steady, code!". Otvorenje natjecanja biti će u subotu 21. studenoga 2015. u 11 sati na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (Pavlinska 2, dvorana 10, prizemlje).

Ovo natjecanje zajedničkim snagama organiziraju Fakultet organizacije i informatike te tvrtka Asseco SEE iz Zagreba. Ukupan fond nagrada iznosi 32 000 kuna (nagradaza 1. mjesto iznosi 17 000 kn, za 2. mjesto 10 000 kn, a za 3. mjesto 5 000 kn) te će prva tri tima biti nagrađena s poklon bonom u vrijednosti 1200kn od našeg sponzora, a za njih će se boriti čak 10 timova . Jedan tim čine srednjoškolci (Tehnička škola Ruđer Bošković, Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna), ostatak čine timovi studenata sa sljedećih fakulteta: Fakulteta organizacije i informatike (FOI, Varaždin), Fakultet elektrotehnike i računarstva (FER, Zagreb), Tehnickog veleučilišta Zagreb (TVZ, Zagreb) i Filozofskog fakulteta u Osijeku (FFOS). Ove godine prvi put imamo i ženske natjecatelje u timovima.

Timovi će unutar 24 sata intenzivnog programiranja pokušati razviti kompletnoaplikacijsko rješenje, a temu samog natjecanja će saznati na otvorenju.

U nedjelju 22. studenoga 2015. u 18 sati u dvorani 10 je predviđeno predstavljanje rješenja i proglašenje pobjednika.

Ready, steady, code! je studentsko natjecanje u kojem sudionici pokazuju svoje znanje i vještine razvoja programskih proizvoda. Natjecanje traje intenzivnih 24 sata tokom kojih natjecatelji rješavaju zadani problem nakon čega svoje rješenje prezentiraju stručnom žiriju koji se sastoji od stručnjaka iz privrede i akademske zajednice

Više možete saznati na internetskim stranicama RSC natjecanja:  http://rsc.hr/

Nadamo se da se vidimo na ovom zanimljivom natjecanju!