Otvorene prijave za 'Speck Product Academy'

U svijetu gdje digitalne inovacije oblikuju način na koji poslujemo i živimo, Product Manageri imaju ključnu ulogu u vođenju proizvoda od ideje do uspjeha na tržištu. Oni su katalizatori inovacija, most između korisnika i razvojnog tima, te stratezi koji vode proizvod kroz ciklus razvoja. Stoga je važno imati stručnjake koji su opremljeni potrebnim znanjem i vještinama kako bi iskoristili potencijal novih proizvoda i tehnoloških rješenja. Upravo je zato ove godine, prvi put, u sklopu Speck Academy, organizirana 'Product Academy'. Osmišljena kako bi pružila studentima i pojedincima završnih godina sveučilišnih studija priliku da steknu duboko razumijevanje upravljanja proizvodima i osposobljenost za uspješno vođenje proizvoda.

O radionicama

Kroz 11 tjedana imat ćeš priliku iz prve ruke od naših stručnjaka naučiti sve o Product Managementu. Ovaj program je potpuno besplatan i otvoren za studente završnih godina sveučilišnih studija, uključujući i one koji pohađaju magisterij ili treću godinu stručnog studija. Osim prvog i završnog predavanja, Speck akademija se u potpunosti izvodi na daljinu putem Google Meeta.

•     Introduction to Product Management
  •     Understanding the Market and Customers
  •     Design Sprint and Business Model Canvas
  •     Basics of UI/UX for Product Managers
  •     Organization and Communication
  •     Metrics and Goal Setting
  •     Planning and Estimating
  •     Product Launch and Marketing
  •     Risk and Crisis Management
  •     Pitching and Presentation
  •     Final Pitches and Certificate Ceremony

Plan evaluacije prijava

•     Prijave otvorene do 19.2.
  •     Povratno se javljamo do 26.2.
  •     Kontaktiranje primljenih studenata i informacije o početku akademije prema informacijama u naknadnom mailu

Za uspješan završetak programa od studenta se očekuje redovito pohađanje radionica i dovoljan broj bodova. Po uspješnom završetku programa studenti dobivaju certifikat o sudjelovanju, a najuspješniji studenti certifikat izvrsnosti.

Više o programu i prijavi možeš saznati u CPSRK App ili upitati Centar za podršku studentima i razvoj karijera!