Otvoren probni pristup na Elsevier platformu Funding Institutional

Objavljeno: 10.11.2023

Tvrtka Elsevier omogućila je sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu probni pristup platformi Funding Institutional u periodu od 10. studenoga do 9. prosinca 2023. godine.

Na Funding Institutional platformi pretraživo je više od 27 000 mogućnosti financiranja iz više od 5 600 državnih i privatnih ustanova u 70 zemalja. Platforma nudi ažurne podatke za više od 7 milijuna dodijeljenih financijskih potpora te omogućava znanstvenoj zajednici da ih na učinkovitiji i jednostavniji način pronađu i apliciraju za financijska sredstva.

Više o samoj platformi možete pronaći u prezentaciji Funding Institutional value proposition.

Pristup je omogućen putem IP raspona ustanove nakon registracije ili kreiranja korisničkog računa.