Osvoji besplatan upis u Arboninu online akademiju digitalnog marketinga

Želiš naučiti digitalni marketing uz interaktivna predavanja stručnih predavača te mnoštvo konkretnih primjera i praktičnih znanja? Upiši online akademiju digitalnog marketinga poduzeća i strateškog partnera FOI-ja Arbona i u sedam tjedana upoznaj SEO svijet, svijet Google Ads oglašavanja, Facebook i Instagram oglašavanja te alat Google Analytics. Više detalja pronađi ovdje.

Zašto online akademija?

Slušajte predavanja i sudjelujte u diskusijama gdje god vi to želite. Iz kvartovskog kafića, vašeg doma ili ureda. Sve što trebate je pristup internetu i Google Chrome.

Udobno se smjestite i spojite pa učite, postavljajte pitanja, diskutirajte s predavačem i ostalim polaznicima (kojih neće biti više od petnaestak), gdje god vam internet to omogućava.

Predavači na akademiji su stručnjaci iz prakse s više stotina uspješno realiziranih digitalnih marketinških kampanja. Online akademija digitalnog marketinga garantira odlično iskustvo.

Za koga je akademija?

Arbonina online akademija digitalnog marketinga namijenjena je početnicima i srednje naprednim korisnicima. Svima koji imaju ili nemaju osnovna znanja, a žele postizati više i raditi pametnije:

• Voditelje marketing odjela u tvrtkama
  • Sve koji planiraju ili već neko vrijeme vode digitalne marketinške kampanje
  • Sve samouke digitalne marketingaše
  • Sve koji žele unaprijediti svoj posao i/ili povećati prihode od prodaje
  • Sve djelatnike u prodaji i marketingu
  • Male i srednje poduzetnike koji traže nove kupce i tržišta
  • Sve koji koji žele steći praktična znanja i otvoriti svijet online mogućnosti
  • Studente s interesima u polju marketinga
  • Vlasnike malih i srednjih poduzeća

Kada se održava?

Online predavanja se održavaju od ponedjeljka do četvrtka u terminu od 15:00 do 17:00 sati.

Ali to nije sve...

Studenticu ili studenta koji nas osvoji motivacijskim pismom nagraditi ćemo besplatnim sudjelovanjem u ovoj odličnoj online akademiji digitalnog marketinga. Motivacijska pisma pošaljite najkasnije do srijede, 12. veljače do 10:00 sati na cpsrk@foi.hr mail.