Online ljetna škola Koç sveučilišta iz Istanbula

Objavljeno: 26.05.2021
turska zastava

Partnersko sveučilište iz Turske, Koç Üniversitesi, organizira četiri online ljetna programa na koja se bez financijske naknade mogu prijaviti dva studenta FOI-ja, a za prijavu više od dva studenta sveučilište nudi posebne ponude. Rok za prijavu je 4. lipnja 2021.

Programi se bave raznim tematikama, sve od aktualnih migracijskih kriza do toga kako je Turska postala svjetski izvoznik televizijskih serija stoga se svaki student može prijaviti ovisno o svojim interesima.

Ljetni program održava se isključivo online prema navedenom rasporedu:

1. Storytelling in Extended Reality: Worldbuilding
  • 05. – 22. srpnja 2021.
  1. International Migration and The Crisis - The Basic Instinct: Survival
  • 28. lipnja – 16. srpnja 2021.
  1. Next Generation Leadership
  • 26. srpnja – 12. kolovoza 2021.
  1. Turkish Television Drama: A Mosaic of Genres and Stories
  • 26. srpnja – 12. kolovoza 2021.

Studentima FOI-ja bi možda najzanimljiviji bile radionice pod rednim brojem 1 i 3.

Rok za prijavu je 04. lipnja 2021., a više informacija o programima potražite na : https://oip.ku.edu.tr/online-programs/

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja će vam pomoći prilikom prijave. Pozivamo vas da nas kontaktirate na e-mail international@foi.unizg.hr ili putem naših društvenih profila.

FOLLOW US!