Održana je CARNetova korisnička konferencija pod nazivom “Programirajmo svoju budućnost“

Objavljeno: 15.11.2016

U Rovinju, od 9. do 11. studenoga 2016. godine 10-tak djelatnika FOI-ja koji sudjeluju na projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” u sklopu CARNetove korisničke konferencije pod nazivom Programirajmo svoju budućnost održali su radionice i izlaganja sudionicima konferencije, prvenstveno ravnateljima i nastavnicima osnovnih i srednjih škola.

Tim za rezultat Learning Analitics čija je voditeljica prof. dr. sc. Blaženka Divjak održao je radionicu pod nazivom „Scenariji upotrebe analitike učenja“ dok je tim čija je voditeljica izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep održao čak tri radionice pod nazivom Strateško planiranje i upravljanje za digitalno zrele škole te Prezentaciju okvira za digitalnu zrelost škola i digitalne kompetencije na kojoj su po prvi puta prezentirani sumarni rezultati vanjske evaluacije provedene na čak 151 školom. Sve radionice su bile izuzetno dobro posjećene o čemu svjedoči značaj broj ravnatelja i nastavnika na samim radionicama te veliki broj upita po završetku radionica.