Održana 29. radionica za doktorande

Objavljeno: 24.04.2023

U petak, 21. travnja 2023. je održana 29. radionica za doktorande na FOI-ju putem BBB sustava. Radionica je započela zanimljivim pozvanim predavanjem pod nazivom "What digitalisation means for public administration and public services?: Theoretical and empirical considerations and how to shape the topic into a good research", koje je održala održati Prof. Hiroko Kudo, Ph.D. (Faculty of Law, Chuo University, Hachioji, Tokio, Japan).

Nakon pozvanog predavanja pet doktoranada prezentiralo je svoje istraživačke ideje. Završni dio radionice bio je namijenjen novoupisanim doktorandima. Bernardo Golenja, mag.inf. i Ljiljana Hajdin, mag.bibl. prenijeli su najvažnije informacije vezane uz institucionalnu podršku dok je voditeljica doktorskog studija prof. dr. sc. Diana Šimić predstavila organizaciju i najvažnije informacije vezane uz Doktorski studij. Radionici je prisustvovalo četrdesetak sudionika.