Održan završni partnerski sastanak za pilot projekt e-Škole

Objavljeno: 22.08.2018

Dana 21.08.2018. u Vijećnici Fakulteta održan je završni partnerski sastanak za pilot projekt e-Škole, na kojem su prisustvovali voditelji projektnih timova i projektni suradnici CARNET-a i FOI-ja. Ovim sastankom zaokružene su aktivnosti na pilot projektu e-Škole: "Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” koji je počeo 2015., a završava 31.08.2018.

Predstavnici CARNET-a, nositelji projekta, partnerske institucije na projektu te zaposlenici Fakulteta organizacije i informatike održali su završni partnerski sastanak na pilot projektu e-Škole sa temama:

• planiranje velikog projekta e-Škole koji bi obuhvatio sve osnovne i srednje škole u Republici Hrvatskoj;
  • dodatne informacije oko početka i financiranja;
  • uloga FOI-ja u velikom projektu;
  • aktivnosti i obuhvat te naučene lekcije u pilot projektu i preporuke za planiranje velikog projekta.