Održan Welcome week za strane Erasmus studente

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je od 26. do 29. rujna 2023. godine tzv. Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne student koji će preko programa mobilnosti Erasmus+ na FOI-ju studirati u zimskom semestru ak. godine 2023./24.

U zimskom semestru na FOI-ju će studirati 6-ero stranih studenata iz Njemačke, Portugala, Poljske te Francuske. Svakom dolaznom studentu dodijeljen je FOI Buddy koji su se također pridružili aktivnostima koje su
organizirane u sklopu Welcome weeka. Glavni program održan je u srijedu, kada je za studente održana prezentacija predstavljanja Sveučilišta u Zagrebu i FOI-ja te predstavljanje predmeta od strane nastavnika koji će održati nastavu na engleskom jeziku, dok se navečer održalo neformalno druženje u Studentskom klubu.
U četvrtak je Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao dio radionice Croatian Language and Culture, dok je petak bio rezerviran za izlet u Zagreb u pratnji vodiča.
Studentima želimo još jednom poželjeti dobrodošlicu, a u nastavku se nalazi galerija slika održanog FOI Welcome weeka...