Održan FOI dječji ljetni kamp za djecu zaposlenika

Objavljeno: 21.08.2024

Fakultet organizacije i informatike i ove je godine za osnovnoškolce - djecu svojih zaposlenika organizirao FOI dječji ljetni kamp. Djeca su tijekom dva dana, od 20. do 21. kolovoza 2024., kreativno i korisno iskoristila dio svojih ljetnih praznika, a pritom su naučila i nešto novo, dok su se roditelji mogli za to vrijeme bezbrižno prepustiti svojim radnim obavezama.

U radionicama i ostalim aktivnostima je sudjelovalo 20-ero djece, a svi oni su se uključili u:

Utorak 20. kolovoza
  • Sportsko-rekreativne aktivnosti – voditelj dr. sc. Damir Vučić
Srijeda 21. kolovoza
  • Radionica DigiDreams: Djeca stvaraju, a AI oživljava – voditeljica Tena Jagačić
  • Radionica Idemo logički razmisliti – voditelji doc. dr. sc. Matija Novak i Marija Maček

Svaki je dan bila osigurana i okrjepa za sve sudionike FOI dječjeg ljetnog kampa.

Hvala svima koji su sudjelovali i koji su se uključili u organizaciju!