Odobren projekt Udruge Zamisli „Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente 6“

Objavljeno: 24.07.2020

Fakultet organizacije i informatike je projektni partner na projektu Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente 6.

Cilj projekta je omogućiti studiranje studentima s oštećenjima vida putem prialgodbe nastavnih materijala. Nositelj projekta je Udruga Zamisli, koja se bavi pomicanjem kvalitetnog obrazovanja mladih s invaliditetom. Projekt je rezultat kontinuirane višegodišnje suradnje s Udrugom Zamisli, a partneri su Fakultet političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, Pravni fakultet, Sveučilište u Zagrebu, Ekonomski fakultet, Sveučilište u Zagrebu, Sveučilište u Splitu, Filozofski fakultet u Rijeci, Sveučilište u Rijeci i Sveučilište u Osijeku.

Financiran je iz sredstava Ministarstva znanosti i obrazovanja, a odobren temeljem prijave na javni natječaj.

Za detaljnije informacije možete se obratiti:

Uredu za studente s invaliditetom

izv.prof.dr.sc. Violeta Vidaček Hainš

vvidacek@foi.hr