Odabir kandidata temeljem objavljenog natječaja

Objavljeno: 16.04.2018

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto VIŠI STRUČNI SURADNIK (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja) - radno mjesto I. vrste  - 1 izvršitelj na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta uz probni rok od 3 mjeseca obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Ana Hrovat, ma.phil., mag. philol. franc.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto VIŠI STRUČNI SURADNIK (u sustavu znanosti i obrazovanja) - radno mjesto I. vrste na projektu "Korisničko iskustvo budućnosti - Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije" - 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta uz probni rok od 3 mjeseca obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Ana Horvat, mag.phil, mag. philol. franc.

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKAN:

Prof. dr. sc. Neven Vrček