Objedinjavanje web prostora Sveučilišta u Zagrebu

Obavještavamo sve korisnike da će se u naredna dva tjedna postepeno mijenjati sve web adrese svih javnih web aplikacija Fakulteta organizacije i informatike. Ove promjene se rade temeljem odluke Senata Sveučilišta u Zagrebu o objedinjavanju web prostora Sveučilišta i njegovih sastavnica.

Sukladno odluci osnovne adrese svih web stranica koje se nalaze na javnim web sjedištima sastavnica Sveučilišta mijenjaju se na način da se u dijelu adrese koji se odnosi na mrežno ime web poslužitelja znakovni niz  <sastavnica>.hr zamjenjuje znakovnim nizom <sastavnica>.unizg.hr.

Primjer:

• www.foi.hr -> www.foi.unizg.hr
  • elf.foi.hr -> elf.foi.unizg.hr
  • eportfolio.foi.hr -> eportfolio.foi.unizg.hr

Kako bi se osigurao nesmetan rad, svim web aplikacijama će se moći i dalje pristupiti putem starih web adresa.

Napomena:

Kako se radi samo o objedinjavanju javnog web prostora a ne cijelog domenskog prostora, e-mail adrese i dalje ostaju iste.