Objavljen je novi Udžbenik Sveučilišta u Zagrebu

Objavljeno: 19.04.2018

Iz tiska je izašao Udžbenik Sveučilišta u Zagrebu pod naslovom „Ekonomija za poduzetnike : uvod u poslovnu ekonomiju“. Autori udžbenika su prof.dr.sc. Stjepan Dvorski, doc.dr.sc. Vladimir Kovšca i dr.sc. Zrinka Lacković-Vincek. Recenzenti su prof.dr.sc. Marijan Cingula, prof.dr.sc. Božo Matić i izv.prof.dr.sc. Ksenija Vuković. Nakladnici udžbenika su TIVA Tiskara i Fakultet organizacije i informatike.

Iz predgovora:

„Udžbenik je prije svega namijenjen studentima studija Ekonomika poduzetništva Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu, kao i studentima informacijskih znanosti na istom fakultetu radi upoznavanja elementarnih pojmova i metoda te osnovnih polazišta u analizi i rješavanju ekonomskih problema.“