Obilježen Dan Sveučilišta!

U četvrtak, 03. studenog 2011.g. na Rektoratu Sveučilišta u Zagrebu svečano je obilježen Dies Academicus - Dan Sveučilišta. Tim povodom, studentici FOI-a Maji Hornung, uručeno je priznanje  za iniciranje, organiziranje te sudjelovanje u  humanitarnim projektima i volonterskim akcijama. Isto tako, prof.dr.sc. Miroslavu Žugaju dodijeljena je titula profesora emeritusa. Čestitamo im od srca!

Na obilježavanju Dana sveučilišta bilo je iznimno svečano, a među mnogobrojnim gostima prisutni su bili predsjednik RH, prof.dr.sc. Ivo Josipović, predsjednica Vlade RH, gđa. Jadranka Kosor, ministar znanosti, obrazovanja i športa RH, prof.dr.sc. Radovan Fuchs, predsjednik HAZU, akademik Zvonko Kusić, i ostali uvaženi gosti.

Na web stranicama Sveučilišta u Zagrebu možete pročitati vijest o tom iznimnom događanju.