Obavijest studentima druge godine zajedničkog preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva

Seminarska nastava iz kolegija „Poduzetničke financije“ održavat će se četvrtkom prema službenom rasporedu od 10 sati u dvorani 1.

Studenti raspoređeni u seminarske grupe od strane predmetnog nastavnika dužni su poštivati dolazak na seminare u grupi u kojoj su raspoređeni.

Obzirom da su seminarske grupe prevelike predmetni nastavnik može odlučiti dali će u grupi i nadalje zadržati izvanredne studente. Prema pravilima studiranja izvanredni studenti imaju na raspolaganju izvanredne ispitne rokove i nisu dužni polaziti seminarsku nastavu.

U dvorani 1 u 16 sati počinju predavanja iz istog kolegija koja će se u buduće održavati u ovoj dvorani zbog velikog broja studenata.