Obavijest o rezultatima natječaja

Objavljeno: 05.02.2020

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste VIŠI STRUČNI SURADNIK  (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja) – PROGRAMER radno mjesto I. vrste na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“ – 1 IZVRŠITELJ  na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta  obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran Matija Šajn, mag.inf.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:

Izv.prof.dr.sc. Nina Begičević Ređep