OBAVIJEST O ODABIRU KANDIDATA-PREDAVAČ-MIHALJEVIĆ

Objavljeno: 20.02.2023

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika na nastavno radno mjesto predavača (m/ž) za znanstveno područje tehničkih znanosti, znanstveno polje računarstvo, za grupu predmeta vezanih uz operacijske sustave i mreže računala na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 16. veljače 2023. godine, na navedeno radno mjesto odabran Ivan Mihaljević, mag. ing. comp.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, v.r.