Obavijest o odabiru kandidata – Marieta Cupar i Marinka Pintarić

Objavljeno: 07.04.2023

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto IV. vrste – SPREMAČICA (2 izvršitelja) na određeno od 3 mjeseca s punim radnim vremenom obavještavamo da su na navedeno radno mjesto odabrane Marieta Cupar i Marinka Pintarić.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep