Obavijest o odabiru kandidata – dr. sc. Boris Tomaš

Objavljeno: 03.06.2019

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto docenta (m/ž) u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz zemljopisne informacijske sustave na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Boris Tomaš.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto docenta (m/ž) u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz zemljopisne informacijske sustave na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 28. svibnja 2019. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Boris Tomaš.

D E K A N:

Prof. dr. sc. Neven Vrček, v. r.