Obavijest o nastavku korištenja softvera PlagScan

Objavljeno: 17.10.2022

Obavještavamo vas da je započela četvrta godina korištenja softvera PlagScan. Uz financijska sredstva osigurana od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja, osiguran je neograničen broj provjera za svakog od upisanih studenata, a provjeru radova (od seminarskih do završnih i doktorskih) mogu izvršiti nastavnici i studenti, odnosno nenastavno osoblje, sukladno procedurama i potrebama na Fakultetu organizacije i informatike.

Pristup softveru PlagScan moguć je putem ove poveznice: https://www.plagscan.com/foi_hr

Još jednom napominjemo da nastavnici i studenti prijavu rade isključivo korištenjem elektroničkih identiteta u sustavu AAI@EduHr, a svi ostali detalji i informacije o licencijama nalaze se na web stranicama Srca.

Podsjećamo da postoje upute za korištenje softvera koje su izrađene za nastavnike, studente i administratore, a dostupne su na ovoj poveznici.

Za sva dodatna pitanja, možete se obratiti Srcu putem elektroničke pošte na antiplagijati@srce.hr.