Obavijest o dopunskim izborima

Objavljeno: 31.03.2023

Dopunski izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike održat će se u srijedu 12.4.2023. od 8:00 do 20:00 u zgradi  FOI - 1 (Pavlinska 2), u dvorani za sastanke (1. kat).

Na redovnim izborima za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike održanima 29. i 30. ožujka 2023. dvoje je studenata ostvarilo izjednačen broj glasova te su zauzeli 19. mjesto na ljestvici. Zbog toga se organiziraju dopunski izbori za dvoje kandidata navedenih abecednim redom:

1. Besednik Dorotea, Fakultet organizacije i informatike, diplomski studij Ekonomika poduzetništva, 1. godina studija

2. Ćorić Damjan, Fakultet organizacije i informatike, diplomski studij Organizacija poslovnih sustava, 1. godina studija

Dopunski izbori održat će se u srijedu 12.4.2023. od 8:00 do 20:00 u sobi za sastanke (zgrada FOI1), a dopunskim izborima treba se odabrati jedno od navedenih dvoje kandidata koji će uz ostale prethodno izabrane kandidate biti predstavnici u Studentskom zboru FOI-ja.

Glasački listić se popunjava tako da se zaokruži redni broj ispred imena jednog (1) kandidata.

Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor FOI-ja