Natjecanje Falling Walls Lab 2016

Objavljeno: 26.03.2016

Na Sveučilištu u Ljubljani će se 21. travnja 2016. održati natjecanje Falling Walls Lab 2016, koje je dio konferencije Falling Walls Conference, o novim postignućima u znanosti i društvu.

Uz slogan "Podijeli svoju ideju", The Falling Walls Lab svake godine nudi stotinama novih talenata, poduzetnika i inovatora priliku da održe kratku prezentaciju o svojem istraživačkom radu, inicijativama ili poslovnim modelima pred stručnjacima iz svijeta biznisa i znanosti.

Pritom su dopuštene sve discipline: od agronomije, medicine preko ekonomije, inženjerstva do humanistike. Prestižni žiri iz svijeta znanosti i biznisa nagrađuje najbolje sudionike.

Prijave su otvorene do 6. travnja, a sudjelovati mogu studenti preddiplomskih i diplomskih studija, doktorski studenti, poslijedoktorandi te mladi nastavnici i poduzetnici.

Prijava na natjecanje dostupna je ovdje.
Više informacija dostupno je na web stranici događaja.