Natječaj za upis polaznika u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika

Natječaj PPDMO

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu raspisuje Natječaj za upis u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika. Više detalja pročitajte u nastavku.

Program je namijenjen stjecanju nastavničkih kompetencija polaznika koji se (prema odredbama iz članka 105. točke 6.,7., 8. i 12. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi) "...mogu zaposliti na poslovima nastavnika predmetne nastave, stručnog suradnika i odgajatelja, a završile su diplomski sveučilišni studij odgovarajuće vrste ili diplomski specijalistički stručni studij odgovarajuće vrste odnosno preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij na kojem se stječe najmanje 180 ECTS bodova, ili stručni studij odgovarajuće vrste."

Planira se upis do 60 polaznika po ciklusu izvođenja.

Rok za prijavu na natječaj je 30. rujna 2022., a više detalja pronađite ovdje.