Natječaj za stipendiju za diplomski studij na Georgia Institute of Technology, SAD, ak. god. 2019./2020.

Objavljen je natječaj za stipendiju Zaklade Naumann-Etienne za diplomski studij na Georgia Institute of Technology (Georgia Tech), a rok za prijavu je 19. listopada 2018.

Zaklada Naumann-Etienne dodjeljuje stipendiju za diplomski studij u trajanju od jedne do dvije godine na Georgia Institute of Technology (Georgia Tech) u Atlanti, SAD za ak. god. 2019./2020.

Stipendija je namijenjena za diplomski studij u sljedećim područjima:

• industrial engineering
  • information and computer science
  • electrical engineering
  • biotechnology
  • biomedical engineering
  • aerospace

Rok za prijavu je petak 19. listopada 2018.

Više informacija o natječaju i potrebnoj dokumentaciji možete pronaći OVDJE, kao i na službenoj web stranici Instituta.

Za dodatna pitanja kontaktirajte Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja (osobno u kabinet 56, FOI 1, 1. kat ili kontaktirati mailom na international@foi.hr).