Natječaj za Erasmus+ stručnu praksu u akademskoj godini 2018./19.

Objavljen je 3. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2018./19. Treći krug Natječaja namijenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele početi u razdoblju od 8. svibnja do 30. srpnja. Rok za prijave je 15. ožujka 2019. (postoji mogućnost ranijeg zatvaranja natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava).

Završetak mobilnosti je najkasnije 30. rujna 2019.

Rok za online prijave: 15.3.2019. u 12:00h.

Rok za dostavu prijavne dokumentacije: 15.3.2019. do kraja radnog dana.

Poveznica na Natječaj na stranicama Sveučilišta u Zagrebu: NATJEČAJ

Studenti Fakulteta organizacije i informatike koji su zainteresirani za obavljanje Erasmus+ stručne prakse u inozemstvu u ljetnom semestru ove akademske godine (ili tokom ljeta) neka se što prije jave u Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja (osobno: FOI 1, 1. kat, kabinet 56; mail: international@foi.hr).

Imajte na umu da su sredstva na ovom natječaju dosta limitirana, stoga bi bilo dobro da se prijavite što prije. Obavljanje stručne prakse u inozemstvu uistinu je odlična prilika za profesionalno usavršavanje te vrijedna referenca prilikom zapošljavanja.