Natječaj za dodjelu plaćenih stručnih praksi u inozemstvu udruge IAESTE CROATIA

Objavljeno: 06.11.2017

Obavještavamo studente informatike kako je Hrvatska udruga za međunarodnu razmjenu studenata prirodnih i tehničkih znanosti IAESTE CROATIA raspisala natječaj za dodjelu stručne prakse u inozemstvu za studente sveučilišnih studija prirodnih i tehničkih znanosti. Rok za prijavu je 24. studenoga 2017.

Hrvatska udruga za međunarodnu razmjenu studenata prirodnih i tehničkih znanosti (The International Association for Exchange of Students for Technical Experience - IAESTE CROATIA) raspisala je NATJEČAJ ZA DODJELU STRUČNE PRAKSE U INOZEMSTVU.

Na natječaj se mogu prijaviti svi studenti sveučilišnih studija prirodnih i tehničkih znanosti Sveučilišta u Osijeku, Rijeci, Splitu i Zagrebu i Tehničkog veleučilišta u Zagrebu koji do prijave na natječaj nisu napunili 30 godina starosti te zadovoljavaju jedan od ova dva uvjeta:

• upisani u 3. godinu preddiplomskog studija ili višu godinu studija
  • ostvarili 105 ECTS-a na preddiplomskom studiju

Natječaj je otvoren od petka 27. listopada 2017. do petka 24. studenog 2017. uključivo.

Više informacija o IAESTE praksama možete potražiti na njihovim web stranicama: http://www.iaeste.hr/