Natječaj za CEEPUS stipendije u ljetnom semestru ak. god. 2024./2025

Objavljeno: 08.10.2024

Trenutno je otvoren natječaj za mobilnosti u okviru CEEPUS mreža u ljetnom semestru ak. godine 2024./25. Prijaviti se mogu studenti svih razina studija te nastavnici. Rok za prijavu je 31. listopada 2024.

Obavještavamo studente i nastavnike Fakulteta organizacije i informatike kako je otvoren natječaj za podnošenje prijava za odlaznu mobilnost u sklopu CEEPUS-a, Srednjoeuropskog programa razmjene za sveučilišne studije.

Studenti, doktorandi i nastavno osoblje Fakulteta organizacije i informatike koje zanima mobilnost u jednu od zemalja srednje Europe (Austrija, Albanija, BiH, Bugarska, Crna Gora, Češka, Slovenija, Slovačka, Srbija, Sjeverna Makedonija)  mogu se prijaviti za odlazak na mobilnost na strana sveučilišta koje su partneri u jednoj od 3 CEEPUS mreže u kojima je FOI član, a to su:

1. “Primjena i prilagodba sustava za e-učenje u području proizvodnog inženjerstva u Srednjoeuropskoj regiji (CIII-RO-0202-15-2122)” – koordinatorica mreže na FOI-ju je izv. prof. dr. sc. Martina Tomičić Furjan
  2. “Network for advancing interdisciplinary cybersecurity research (MK-1806-01-2324) – koordinator mreže na FOI-ju je doc. dr. sc. Bogdan Okreša Đurić
  3. “Greening Project Management for a Sustainable World: Developing and Empowering a New Generation of Changemakers (CIII-RS-1815-01-2324)” – koordinatorica mreže na FOI-ju je prof. dr. sc. Katarina Tomičić-Pupek

Koja su strana sveučilišta članovi pojedinih CEEPUS mreža možete provjeriti ovdje.

CEEPUS daje stipendije za različite vrste i trajanje mobilnosti (1 semestar, 1 mjesec, 1 tjedan, ljetne škole i sl.).

Prijave se vrše isključivo putem CEEPUS online sustava gdje se potrebno registrirati s ulogom Mobility.

Važna napomena: planiranu mobilnost je najprije potrebno dogovoriti s fakultetskim koordinatorom (jednom od gore navedenih).

Trenutno su otvorene prijave za mobilnosti u ljetnom semestru 2024./25. (do 31. listopada 2024.).

Za više informacija javite se FOI CEEPUS koordinatorima ili Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja.

Fakultet organizacije i informatike

Ured za međunarodnu suradnju

Pavlinska 2, 42000 Varaždin

international@foi.hr