Nastupno predavanje dr. sc. Sandra Gerića

Dana 6. lipnja 2011. godine u sklopu redovite nastave u dvorani 10 Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2 s početkom u 15:00 sati bit će održano nastupno predavanje dr. sc. Sandra Gerića na temu "Suvremene arhitekture IS-a i njihova primjenjivost u poslovnim organizacijama".

U skladu s Odlukom Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja, uz suglasnost Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje od 5. listopada 2005. godine

O  G  L  A  Š  A  V  A  M

da će dana 6. lipnja 2011. godine u sklopu redovite nastave u dvorani 10 Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2 s početkom u 15:00 sati biti održano

NASTUPNO PREDAVANJE dr.sc. SANDRA GERIĆA

predloženika za izbor u znanstveno - nastavno zvanje DOCENTA za znanstveno područje društvenih  znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, na temu:

Suvremene arhitekture IS-a i njihova primjenjivost u poslovnim organizacijama

Nastupno predavanje održat će se pred Stručnim povjerenstvom u sastavu:

• Prof.dr.sc. Neven Vrček, predsjednik
  • Prof.dr.sc. Željko Dobrović, član
  • Prof.dr.sc. Vesna Bosilj Vukšić članica
  • te nastavnicima i studentima Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu.

D E K A N :

Prof.dr.sc. Tihomir Hunjak