Najava tribine "Dan digitalnih vještina" u TICM-u

Objavljeno: 04.05.2018

U multimedijalnoj dvorani TICM-a održati će se u srijedu, 9. svibnja 2018. godine, tribina pod nazivom "Dan digitalnih vještina". Tribina će početi u 17:00 sati.

Tribinu organiziraju Udruge Mladi informatičari Strahoninca (MIS) i Međimurski informatički klub (MIK) u suradnji s Fakultetom organizacije i informatike u Varaždinu (FOI) i Tehnološko-inovacijskim centrom Međimurje (TICM).

Program tribine sastojat će se od dva predavanja i jedne radionice prema sljedećem rasporedu:

Predavanje „Informatičke vještine sadašnjosti za bolju budućnost“

Prof. dr. sc. Vjeran Strahonja, FOI

Predavanje „Kreativnost kroz digitalni dizajn

Goran Levačić, TICM

Radionica „Micro:bit radionica za djecu i roditelje“

Dejan Drabić, MIS i MIK

Tribina je namijenjena učenicima osnovnih i srednjih škola, studentima, roditeljima, predstavnicima obrazovnog sektora i svima koji žele više saznati o mogućnostima korištenja digitalnih tehnologija u radu, edukaciji te u slobodno vrijeme.

Sudjelovanje na tribini je besplatno i nije se potrebno prijaviti za sudjelovanje.