Kvalifikacijski doktorski ispit

Objavljeno: 16.01.2020

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati 22. siječnja 2020. godine s početkom u 09:00 sati.

Objavljen je popis studenata doktorskog studija prijavljenih za kvalifikacijski doktorski ispit 22. siječnja 2020. godine.

POPIS STUDENATA DOKTORSKOG STUDIJA PRIJAVLJENIH ZA KVALIFIKACIJSKI DOKTORSKI ISPIT 22. siječnja 2020. godine:

1. Zebić Vinko

Organizational model for development of a military cyberspace capability using a strategic framework and maturity model

1. Zdjelar Robertina

Spremnost javnih politika za e-uključivost 54+

1. Hrgarek Lechner Nadica

A Framework for Cybersecurity Risk Management of Medical Devices

1. Mitrović Saša

Kvalifikacijski doktorski ispit održat će se u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike s početkom u 09:00 sati.