Konferencija Javantura v2 Zagreb 2014

Studenti FOI-ja mogu besplatno prisustvovati konferenciji Javantura v2 2014. koju po drugi put organiziraju Hrvatska udruga Java korisnika (HUJAK) i Udruženje za informacijske tehnologije HGK (IT HGK) na lokaciji Nova cesta 7 (2. kat) u Zagrebu.

javantura-signlogo-vert-shadow-358x400

Java je najpopularniji programski jezik na svijetu koji koristi više od 9 milijuna developera, pa je za očekivati da će sudionici konferencije većinom biti iz redova software developera i arhitekata te voditelja IT projekata uključenih u razvoj proizvoda i usluga zasnovanih na nekoj od tehnologija vezanih uz jezik i platformu Java te srodnih tehnologija, kao i studenti zainteresirani za ove tehnologije. Želja organizatora je predstaviti raznolike teme zanimljive širokom krugu sudionika te potaknuti kvalitetnu razmjenu iskustava, kao i čvršće povezivanje IT zajednice koja dijeli slične interese. Konferenciju namjeravaju posjetiti i kolege iz drugih stručnih udruga i JUG-ova (Java User Groups) iz regije i šire.

Na programu je 16 predavanja u dva slijeda, a organizatori očekuju više od 250 sudionika. Više o Javanturi v2 2014.