Kolegiji koji se neće izvoditi u ljetnom semestru na sveučilišnim i stručnim studijima ak. godine 2023./2024.

Objavljeno: 28.02.2024

U nastavku pogledajte koji kolegiji se neće izvoditi u ljetnom semestru na sveučilišnim i stručnim studijima ak. godine 2023./2024.

Temeljem broja upisanih studenata po kolegijima, a sukladno važećim pravilnicima o studijima koji propisuju minimalan broj studenata za izvođenje kolegija kolegiji na kojima se u ljetnom semestru akademske godine 2023./2024. nastava neće izvoditi su:

• PS IPS v.1.2
    • Paralelno programiranje
  • PS EP
    • Elektroničko poslovanje
    • Menadžment malog poduzeća
    • Otkrivanje znanja u podacima
    • Poslovni njemački jezik 1 (obvezni kolegij, izvodi se u opsegu od 50%)
  • DS INF
    • Edukacijski roboti i mikroračunala
  • ITDP Varaždin
    • Internet stvari
    • Poslovni rizici
    • Primjena proračunskih tablica u poslovanju
    • Primjena umjetne inteligencije u poslovanju
    • Računarstvo u oblaku

• ITDP Križevci, Zabok, Sisak
    • Internet stvari
    • Ljudski potencijali i razvoj karijere
    • Odgovornost, inkluzija i održivost
    • Osnove digitalne transformacije
    • Osnove upravljanja kvalitetom
    • Primjena biometrijskih tehnologija
    • Poslovni rizici
    • Primjena proračunskih tablica u poslovanju
    • Primjena umjetne inteligencije u poslovanju
    • Računarstvo u oblaku

• PITUP Varaždin
    • Modeliranje i primjena skladišta podataka
    • ne izvode se kolegiji ljetnog semestra 1. i 2. godine studija
  • PITUP Križevci, Zabok, Sisak
    • Poduzetništvo
    • Poslovna primjena biometrijskih podataka
    • ne izvode se kolegiji ljetnog semestra 1. i 2. godine studija

Molimo studente koji su imali upisane navedene kolegije da sukladno uputama koje su dobili iz studentske referade pošalju zamolbu za promjenu izbornog kolegija.

Kolegiji na studijima koji se gase (PDS IS/PS v1.1., DS INF v.1.3, PITUP v1.2), a koji imaju upisane studente temeljem zaostataka u studiju, se izvode u skladu sa Odlukom o načinu izvođenja nastave kolegija sveučilišnih prijediplomskih studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi (verzija 1.1.) u akademskim godinama 2023./2024. i 2024./2025 te sa Odlukom o načinu izvođenja nastave za kolegije stručnog studija PITUP (verzija 1.2.) - 2023_2026. Na spomenutim kolegijima se studenti temeljem registra usklađenosti kolegija uključuju na nastavu kolegija studija v.1.2 ili se nastava izvodi online/konzultativno ako uključivanje na nove studije nije moguće.

Molimo studente da se obavezno jave predmetnim nastavnicima odmah na početku semestra kako bi dogovorili način pohađanja nastave i polaganja predmeta na studijima koji se gase.