Knjižnica FOI-ja sudjelovala na međunarodnom stručnom skupu „Knjižnice i UN Agenda 2030: uloga knjižnica u promicanju održivog razvoja“

Objavljeno: 10.12.2021

Knjižnica Fakulteta organizacije i informatike sudjelovala je na međunarodnom stručnom skupu „Knjižnice i UN Agenda 2030: uloga knjižnica u promicanju održivog razvoja“ s posterskim izlaganjem pod nazivom UDC 502 The environment and its protection”.
Cilj skupa bio je razmjena iskustava knjižničara vezanih uz zelene teme, važnost usvajanja vještina i znanja o ekološkoj tematici radi podizanja svijesti o važnosti zaštite okoliša i održivom razvoju.

Skup je održan 9. prosinca 2021. godine preko ZOOM platforme. Organizator skupa bili su Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu, Radna grupa za zelenu knjižnicu Filozofskog fakulteta i Zagrebačko knjižničarsko društvo.
Pogledajte pdf postera.