Izložba fotografija "Zelena i plava Hrvatska"

Objavljeno: 19.09.2017

Na inicijativu prof. dr. sc. Dragutina Kermeka, u prostorima Fakulteta održat će se još jedna izložba zaljubljenika u fotografiju. Naziv izložbe je „Zelena i plava Hrvatska“ i sadrži 30 fotografija na temu prirodne, kulturne i tradicijske baštine kontinentalne i primorske Hrvatske.

Na izložbi sudjeluju Foto klub Sloboda iz Varaždina i Foto klub Split iz Splita. Gotovo isti postav slika bio je na izložbi u Zurichu, a zatim u drugim mjestima u Švicarskoj od listopada 2016. do sredine 2017. godine.

Autori fotografija:

Split:  Goran Leš, Tom Dubravec, Duje Klarić

Sloboda: Darko Gorenak, Željko Hajdinjak, Marko Jurinec, Tomislav Blaži, Branko Težak, Siniša Sović, Dragutin Kermek, Andrej Švoger

Izložba će biti otvorena u četvrtak 21.09. s početkom u 18h u prostorima Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (Pavlinska 2).