Izdana knjiga "Dizajniranje organizacije i upravljanje promjenama"

Objavljeno: 30.03.2017

Za potrebe kolegija Organizacijsko projektiranje, izv. prof. dr. sc. Robert Fabac napisao je, a Naklada Slap objavila vrlo zanimljivu knjigu koja sadržaj donosi kroz projektni pristup.

„Autor u radu razmatra i nove forme organiziranja nastale zahvaljujući rapidnom razvoju informacijsko-komunikacijskih tehnologija, poput virtualnih organizacija, strateških saveza i mreža te učećih organizacija. Iz te ukupne perspektive autor iznosi spoznaje koje integrirane na jednom mjestu mogu biti od velike pomoći menadžerima i dizajnerima organizacije.)

(iz recenzije prof. dr. sc. Darka Tipurića, Ekonomski fakultet Zagreb)

„Knjiga predstavlja izvoran doprinos proučavanju područja organizacijskog projektiranja, te je stoga zanimljiva znanstvenim krugovima, čime se može osigurati daljnje razvijanje nekih specifičnih znanja na našim prostorima. Njezina primjena od strane stručnog dijela publike može voditi prema potpori za bolja rješenja u praksi hrvatskog gospodarstva.“

(iz recenzije prof. dr. sc. Marijana Cingule, Ekonomski fakultet Zagreb)

Čestitamo!