Izbor za rektora Sveučilišta u Zagrebu

Na današnjoj 12. izvanrednoj sjednici u 15 sati, članovi Senata Sveučilišta u Zagrebu će tajnim glasovanjem odlučiti o izboru novog rektora. Prorektorici za studente i studije, prof.dr.sc. Blaženki Divjak, redovitoj profesorici Fakulteta organizacije i informatike koje je jedna od predloženika za izbor rektora Sveučilišta u Zagrebu, želimo puno uspjeha!

Novi rektor Sveučilišta u Zagrebu bit će izabran natpolovičnom većinom ukupnog broja članova Senata, a postupak izbora bit će proveden u skladu sa Statutom Sveučilišta u Zagrebu i Uputama za postupak izbora rektora Sveučilišta u Zagrebu. Sjednicom Senata predsjedavat će najstariji prisutni član ovoga tijela.

Program rada i životopis prof.dr.sc. Blaženke Divjak možete vidjeti na službenim stranicama Sveučilišta u Zagrebu