International Mobile App Hackathon Amsterdam 2018

Partnersko sveučilište iz Amsterdama Hogeschool van Amsterdam (HvA) organizira hackaton u razdoblju od 15. do 17. studenog 2018. godine.

International Mobile App Hackathon održat će se u razdoblju od 15. do 17. studenog 2018. godine.

Za sudjelovanje nema kotizacije, ali sudionici sami pokrivaju troškove putovanja i smještaja. Preporučen smještaj.

Molimo sve zainteresirane da do 10. listopada ispune prijavni obrazac za iskaz interesa.Naglašavamo kako je prijava samo informativna te ne obvezuje studente na sudjelovanje na hackatonu.

Više informacija dostupno je na letku, a za dodatna pitanja, zainteresirani mogu posjetiti Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja (osobno u kabinet 56, FOI 1, 1. kat ili kontaktirati mailom na international@foi.hr).