Imenovanje Povjerenstva za prigovore

Objavljeno: 14.05.2018

Dekan Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu donosi Odluku o imenovanju Povjerenstva za prigovore za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor.

Na temelju članka 10. Pravilnika o izborima za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu i Odluke dekana Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu o raspisivanju izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike od 17. travnja 2018. godine, dekan Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu donosi sljedeću

ODLUKU

o imenovanju Povjerenstva za prigovore

I.

Osniva se Povjerenstvo za prigovore za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu, koji će se održati 11. i 12. lipnja 2018. godine.

II.

Povjerenstvo za prigovore imenujem u sastavu:

1. Doc. dr. sc. Markus Schatten, predsjednik (zamjenik doc. dr. sc. Sandro Gerić)
  2. Doc. dr. sc. Violeta Vidaček-Hainš, članica (zamjenik dr. sc. Miran Zlatović)
  3. Dr. sc. Nenad Perši, predavač, član (zamjenik Nikola Kadoić, znanstveni novak/asistent)
  4. Ena Lulić, studentica, članica (Matej Kolarić, student, zamjenik članice)
  5. Anamarija Macanga, studentica, članica (Lana Pavić, studentica, zamjenica članice)

III.

Zadaće Povjerenstva za prigovore propisane su Zakonom o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (Narodne novine 71/2007) i Pravilnikom o izborima za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu.

DEKAN

Prof. dr. sc. Neven Vrček