Imagine Cup 2013 Launch

I ove godine Microsoft Student Partneri u Varaždinu, na Fakultetu organizacije i informatike, organiziraju predstavljanje Microsoftovog globalnog Imagine Cup natjecanja i nekih tehnologija koje je moguće koristiti pri izradi projekata za sudjelovanje na istom. Predavanje će se održati u utorak 13.11.2012. u vremenu od 16:00 do 17:30 sati, dvorana D10.

Microsoft Imagine Cup najveće je svjetsko tehnološko natjecanje koje okuplja timove studenata iz cijeloga svijeta zaokupljene tehnološkim inovacijama i rješavanjem globalnih problema definiranih od strane Ujedinjenih naroda. Kao i svake godine, ove nas očekuju poneke izmjene u kategorijama natjecanja o kojima će se detaljnije govoriti na samom predavanju. Jedan od zanimljivijih elemenata Imagine Cup-a koji je svakako vrijedno spomenuti jest održavanje svjetskog finala svake godine u drugom gradu diljem svijeta, ove godine je to St. Petersburg, Russia.

Zainteresirani studenti mogu se prijaviti na Facebook događaj, iako prijava nije uvjet za dolazak nego služi samo radi evidencije i promoviranje događaja putem društvenih mreža: https://www.facebook.com/events/480770351946217/

„Ove godine najavljujemo poseban dodatak standardnom Imagine Cup Launch-u, a radi se konkretno o organizaciji „matchmaking“ događaja negdje početkom prosinca s ciljem  da okupimo programere i dizajnere u Varaždinu, odnosno studente pojedince koji su zainteresirani za sudjelovanje na Imagine Cup natjecanju ili imaju ideju za projekt, a ne mogu pronaći istomišljenike s kojima bi formirali tim. Pozivamo sve ambiciozne studente da nam se pridruže, saznaju više o ovoj inicijativi i već sada počnu razmišljati o svojim projektima!“

- Gordon Cindrić, Microsoft Student Partner Lead

Sva pitanja vrlo rado primamo i odgovaramo preko naše Facebook stranice na kojoj možete pratiti obavijesti o ponudama, akcijama i novostima iz svijeta Microsofta i studenata u cijelom svijetu pa tako i u Hrvatskoj: www.facebook.com/mspvz

Više informacija o cijelom natjecanju saznajte na službenom Imagine Cup web-u: www.imaginecup.com

agenda