Hrvatska pamet Hrvatskoj-poziv studentima

Objavljeno: 03.10.2022

Poslovni dnevnik još od 2014. godine provodi projekt Hrvatska pamet Hrvatskoj s ciljem nagrađivanja izvrsnosti hrvatskih studenata, ali i poticanja njihova lakšeg uključivanja u sustav nacionalne ekonomije, kao i podizanjasvijesti javnosti o potrebi zadržavanja obrazovanih mladih ljudi u Hrvatskoj. I ove godine u fokusu projekta je nagradni natječaj kroz koji daje priliku mladima da prijavom razvojnih projekata u tri kategorije prezentiraju svoje ideje, znanja i sposobnosti. Ovogodišnje kategorije su „Inovativna Hrvatska“, „Izvorno hrvatsko“ i  „Financijaš“.

Pozivamo sve studente da prijave svoje radove jer tri najbolja rada ulaze u veliko finale, koje će biti održano 12. prosinca 2022., kada finalisti prezentiraju svoje projekte pred ocjenjivačkim žirijem, a pobjednik se nagrađuje novčanim iznosom (10.000 kn) te honoriranom praksom u AZ FONDU u trajanju 2 tjedna.

Više o projektu možete saznati ovdje.

Svi zainteresirani studenti mogu do 30. listopada poslati svoje radove putem online prijavnice na stranici projekta.