FOI na Odisee International week 2019. u Belgiji

U razdoblju od 11. do 15. ožujka 2019. godine, viši stručni suradnik u Centru za međunarodne projekte FOI-ja Karlo Nadoveza, mag. oec. je u sklopu Eramus+ programa mobilnosti za djelatnike boravio na Odisee Hogeschool u Belgiji.

Odisee Internatination week 2019. održavao se pet dana u njihovim kampusima u Bruxellesu i Ghentu. Ovim posjetom i sudjelovanjem na ovakvom događaju otvorene su nove prilike za suradnju između fakulteta kao i razmjena studenata i djelatnika naših institucija. Tokom programa, kolega Karlo Nadoveza sudjelovao je na nizu predavanja i radionica koje su održali predavači te ostali stručnjaci i zaposlenici Odisee-a. Također, predzadnji dan posjeta u sklopu smotre sudionika International week-a, FOI je imao i svoj informativni štand sa svim potrebnim informacijama i promotivnim materijalima.