Erasmus+ informativni dan

Objavljeno: 19.01.2016

Pozivamo vas na Erasmus + informativni dan: Suradnja s partnerskim zemljama koji će, u organizaciji Centra za međunarodne projekte, biti održan u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike, Pavlinska 2, Varaždin u ponedjeljak, 25. siječnja 2015. godine, s početkom u 10.00 sati.

Sa zadovoljstvom Vas želimo obavijestiti da će u okviru navedenog događaja prezentaciju o programu Erasmus + održati gđa. Jasmina Skočilić, nacionalna kontakt osoba za Erasmus+ te da je time ovo izvrsna prilika za sva vaša pitanja vazana uz mnogobrojne natječaje navedenog programa koji su otvoreni od veljače do sudenog 2016. i tijekom 2017. godine.  Amir Spahić, voditelj Centra za međunarodne projekte Fakulteta organizacije i informatike predstavit će slučaj uspješne prijave projekta na jedan od natječaja za strateška partnerstva programa Erasmus+ u 2015. godini, a dr.sc. Iva Paska, iz Ureda za međunarodnu suradnju, mogućnosti za mobilnost studenata i ne(nastavnog) osoblja.

Molimo sve zainteresirane da se za sudjelovanje prijave preko sljedeće poveznice:http://goo.gl/forms/AtIHPtAiWh

Prijave su otvorene do četvrtka 21. siječnja 2016., odnosno do popunjenja dvorane.

Program Erasmus+ informativnog dana