Donacija čepova Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma

Objavljeno: 11.08.2022

Knjižnica Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma (UOLL), u kolovozu 2022. godine, dostavila donaciju plastičnih čepova koje su sakupili studenti i djelatnici Fakulteta, donaciju gospođe Ivanke Dvoržak i njezinih kolega iz Zagreba kao i donaciju Osnovne škole Cavtat, područna škola Čilipi.

Cilj projekta je na ekološki prihvatljiv način, odvajanjem otpada i zaštitom okoliša, prikupiti sredstva za liječenje oboljelih, boravak obitelji u blizini mjesta liječenja te financiranje potrebnih lijekova za oboljele. Akcija pripomaže i bržem povratku oboljelih u normalan život, budući da su u dugotrajnoj rehabilitaciji nakon transplantacije.

Čepove iz Cavtata do Knjižnice FOI-ja dopremio je gospodin Alen Valent, a od FOI-ja do Puščina čepove su dopremili voditeljica Knjižnice FOI-ja Bernarda Kos i Miodrag Levačić.

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju i pozivamo na nastavak akcije.