Dodijeljena priznanja nastavnicima, asistentima, studentima i djelatnicima FOI-a za sudjelovanje u humanitarnim i volonterskim aktivnostima

Predstavnici Studentskog Zbora Fakulteta organizacije i informatike i Obiteljskog centra Varaždinske županije su organizirali svečanu dodjelu priznanja nastavnicima, asistentima, studentima i djelatnicima FOI-a za sudjelovanje u humanitarnim i volonterskim aktivnostima tijekom akademske godine 2010./2011.

U humanitarnim aktivnostima su prikupljna značajna novčana sredstva za pomoć obiteljima s bolesnom djecom, a sudjelovali su i učenici I, II i IV osnovnih škola te djeca iz Dječjeg vrtića „Varaždin“ – objekti Kozarčeva, Aleja Kralja Zvonimira, Gortanova i Koprivnička ulica. Polaznici odgojne skupine  “Loptice“ su izveli prigodan program. Plesnu točku su uvježbale odgojiteljica Karmen Sardelić i Ljiljana Ćurćija. Studenti FOI-a su bili uključeni u projekt Obiteljskog cetra „Pomoć u učenju“ na V OŠ Varaždin.

Prisutne su pozdravile ravnateljice i članovi stručnih timova škola i vrtića te ravnatelj obiteljskog centra, gospodin Robert Ćusek. U ime djelatnika FOI-a, gostima se obratio dekan, prof.dr.sc. Tihomir Hunjak te predsjednik SZ-a Ozano Rokov i inicijatorica akcije, studentica Maja Hornung.

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju u ovim hvale vrijednim akcijama. Fotografije s događanja u petak, 10. lipnja možete vidjeti ovdje: