Dobitnici Rektorove nagrade u akademskoj godini 2013./2014.

Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo je radove studenata koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu i izabralo je 102 rada za Rektorovu nagradu te 18 radova za Posebnu rektorovu nagradu.

S Fakulteta organizacije i informatike dobitnici su:

• Ivan Ković
    • Tema: Poboljšanje djelotvornosti genetskog algoritma za optimizaciju rasporeda sati odabirom genetskih operatora
    • Mentorica: dr.sc. Dijana Oreški
  • Lea Trojnar
    • Tema: Društvena odgovornost - važan čimbenik poslovne uspješnosti poduzeća
    • Mentorice: doc.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa, Jelena Horvat, dipl.oec.
  • Bojana Grobenski, Sanja Aurer
    • Tema: Interkulturalna kompetencija studenata i interakcija sa studentima u međunarodnoj razmjeni
    • Mentor: prof.dr.sc. Goran Bubaš

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u utorak 17. lipnja 2014. u 12 sati u dvorani Auditorium Maximum (D1 i D2) na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, Unska 3. U istom terminu bit će uručene i Posebne rektorove nagrade.

Prigodom svečane podjele nagrada bit će organizirana i izložba radova dobitnika Rektorove nagrade, pa su nagrađeni studenti dužni pripremiti, dostaviti i izložiti postere svojih radova.

Izložba postera nagrađenih radova bit će otvorena od 17. do 24. lipnja 2014. na Fakultetu elektrotehnike i računarstva.

Čestitke dobitnicima!

2014-06-17 11.22.27