DIES – posebna priznanja rektora prof. dr. sc. Damira Borasa

Igor Rinkovec, student Fakulteta organizacije i informatike dobitnik je posebnog priznanja Rektora. Igor je dobitnik nagrade zajedno sa sedam studenata drugih fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a posebno priznanje dodijeljuje mu se za postignuto prvo mjesto na međunarodnom Hackathon natjecanju u Nizozemskoj.

Studentima Sveučilišta u Zagrebu koji su postigli uspjeh međunarodnog značaja u ak. god. 2014./2015.

1.      Lucija Validžić, studentica Prirodoslovno-matematičkoga fakulteta

Dodjeljuje se posebno priznanje za koautorski rad iz područja topologije i teorije izračunljivosti. Rad je objavljen u časopisu međunarodnog značaja (British Journal of Matematics & Computer Science)

2.      Stjepan Glavina, Ivan Katanić i Gustav Matula, studenti Fakultet elektrotehnike i računarstva

Dodjeljuje se posebno priznanje za osvojenu srebrnu medalju u finalu Svjetskog studentskog ACM ICPC natjecanja u programiranju.

3.      Duje Kodžoman, student diplomskog studija Modnog dizajna Tekstilno-tehnološkog fakulteta

Dodjeljuje se posebno priznanje za uspjeh na međunarodnom modnom natjecanju mladih dizajnera International Talent Support 2015.

4.      Marko Polovina i Mauricio Vidulina, studenti  Geodetskog fakulteta

Dodjeljuje se posebno priznanje za izradu  aplikacije „Save My Crops“ kojom su ušli u najuži izbor za NASA Space App Challenge.

5.      Sandra Šević, studentica  Filozofskog fakulteta

Dodjeljuje se posebno priznanje za objavu tri znanstvena rada u međunarodnim časopisima.

6.      Igor Rinkovec, student Fakulteta organizacije i informatike

Dodjeljuje se posebno priznanje za postignuto prvo mjesto na međunarodnom Hackathonu  u Nizozemskoj

7.     Ana Mušćet studentica Akademije likovnih umjetnosti

Dodjeljuje se posebno priznanje za osvajanje druge nagrade na međunarodnom festivalu Passion for  Freedom u Londonu.

8.     Tihana Lazović, studentica Akademije dramskih umjetnosti

Dodjeljuje se posebno priznanje studentici za glavnu ulogu u filmu Zvizdan